JAK TO FUNGUJE

VYTVOŘ SI ÚČET

Abychom co nejvíce vyhověli Tvému vkusu, musíme Tě nejprve poznat. Věříme, že spolupráce mezi klientem a designérem probíhá správně pouze tehdy, pokud jsou oba naladěni na stejnou notu. Neboj se nám o sobě prozradit vše, co by nám podle Tebe mohlo pomoci. Lépe pak pro Tebe vybereme toho pravého designéra.

 

DOMLUV SI SCHŮZKU

Poté, co pro tebe vybereme jednoho z našich nejlepších designérů, dohodneš se s ním na úvodní hodinové konzultaci (u Tebe doma či v kanceláři), která je navíc zcela zdarma! Pamatuj si, že naši talentovaní a kreativní návrháři jsou tu jen pro Tebe a jejich úkolem je uskutečnit Tvoje představy. Potřebuješ poradit s barevným schématem? Máš otázky ohledně klíčových kusů nábytku či dekorací? Chceš pomoci s kompletní proměnou celého prostoru? Dej svému osobnímu designérovi důvěru a svěř se mu se svými potřebami a vizemi do nejmenšího detailu. Pokud by vše neprobíhalo dle Tvých představ, buď bez obav. Vybereme jiného designéra, jehož práce bude více odpovídat Tvým zadáním. Cílem úvodní schůzky je, aby z ní náš návrhář odcházel naladěn na stejnou notu a Ty jsi byl nadšen z budoucí podoby Tvých prostor. Pokud se rozhodneš ve spolupráci s námi po této schůzce nepokračovat, nic se neděje. Mnohdy je samotné vyslechnutí názoru druhé osoby přesně to, co jsi potřeboval.

NECHEJ SI ZPRACOVAT NÁVRH

Ačkoli jsi se původně nechtěl hned k ničemu vázat, možná o tom teď, když Ti náš designér ukázal, že ví, co opravdu chceš, začínáš uvažovat. Po zhodnocení rozsahu a obtížnosti projektu Ti návrhář sdělí předpokládaný počet hodin potřebný ke zpracování návrhu. Za práci našich designérů účtujeme jednotnou hodinovou sazbu (1800 Kč v případě) a platbu můžeš provést online. Sám si můžeš zvolit, kolik hodin chceš, aby designér na Tvém projektu strávil (předplácíš vždy po pěti hodinách). Můžeš tak mít kontrolu nejen nad rozpočtem projektu, ale i nad časem, který designér Tvému návrhu věnuje. Nyní, když jsi se rozhodl a dal svému designérovi zelenou, renovace může začít!

 

CASE STUDY

A brand new first home

WHO: A young professional moving into his first home, looking to blend existing furniture with new pieces while achieving a grown up aesthetic.

WHERE: Prague, Czechia

WHAT: Living and Dining, Bedroom, and Bathroom update.

HOW: Using a combination of new and existing pieces, a personalized gallery wall, and updating tiles in the bathroom, settled our client right in his first home.

BUDGET: €8000/€10000

DESIGN HOURS: 55

Budget breakdown

Space Planning 4HRS

Furniture Sourcing 26HRS

Getting Samples 2HRS

Design Boards 2HRS

In-Person Meetings 3HRS

Styling 2HRS

Building Budget 2HRS

Finishing Sources 2HRS

Accessories Sourcing 5HRS

Email/Phone Support 5HRS

Purchasing 2HRS

19429925_509812366024612_5521233852914280334_n.jpg