Vysněný prostor začíná se stag pads designerem

BG3.jpg
 

Společnost Stag Pads se zabývá designovým řešením interiérů pro muže.

Naším cílem je ušetřit Ti starosti a uskutečnit Tvoje sny o krásném domově či kanceláři bez ohledu na to, zda toužíš po kompletní renovaci nebo jen po drobné úpravě.

Knihovna, ložnice nebo celý byt pro moderního může? Ty sám si řekneš, co potřebuješ, a naši designéři a architekti Ti vytvoří návrh za dostupnou cenu. Vyhneš se astronomickým přirážkám v podobě procent z ceny použitého nábytku a dekorací, protože u nás se výsledná cena návrhu se počítá pouze na základě jednotné hodinové sazby.

Je na čase, aby se proměna Tvého interiéru pohnula kupředu. A bez zbytečných starostí.

5w.jpg

Stag Pads je rozvíjející společnost nabízející služby interiérového designu exkluzivně pro muže. Usilujeme o to, abychom nabídli služby nejvyšší kvality za nejvýhodnější cenu. Vytváříme překrásný domov a kanceláře dostupné pro každého.

Náš cíl je najít vždy inovativní design a nečekaná řešení. Naši designéři vědí jak maximalizovat styl a hodnotu Tvého bytu.

Většina designových studií si účtuje přemrštěnou hodinovou sazbu a pak přidají marži za veškerý nábytek a dekoraci, kterou nakoupili, což způsobuje, že se konečná cena vyšplhá příliš vysoko. Rozhodli jsme se proto, že je na čase přijít s jednoduchým a přímočarým cenovým modelem a zároveň chceme zajistit nejvyšší kvalitu a kreativní služby.

 

SLUŽBY

 
bb2.jpg
 

KOMPLETNÍ SLUŽBY

NAPLÁNUJ SI SCHŮZKU S JEDNÍM ZE STAG PADS DESIGNÉRŮ A BUDEŠ ŽÍT VE SVÉM VYSNĚNÉM BYTĚ DŘÍVE, NEŽ SI UMÍŠ PŘEDSTAVIT

ONLINE SLUŽBY

NECHTE NAŠE ZKUŠENÉ DESIGNÉRY VÁM POMOCI PROMĚNIT VÁŠ PROSTOR V DOMOV VAŠICH SNŮ, AŤ UŽ JSTE KDEKOLIV VE SVĚTĚ

JEDNODENNÍ SCHŮZKA

NĚKTERÉ ÚŽASNÉ PROSTORY POTŘEBUJÍ JEN MALOU OPRAVU NEBO NÁZOR DESIGNOVÉHO ODBORNÍKA

 

NÁŠ NEJLEPŠÍ PROJEKT

 
 

Ok, jsem si jistý!!

Chci konzultaci zdarma

 
bb1.jpg
 

Napsali o nás